-13%

TECLAST Таблет M40Pro

– Teclast Tablet M40Pro with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1920×1200), 2.5D, 24.3×16.3×9.3cm
– 5MP front + 8MP back camera


14,790.00 ден 12,860.00 ден

Спореди

Опис

  • Teclast Tablet M40Pro with Original Folio Case
  • 10.1” IPS (1920×1200), 2.5D, 24.3×16.3×9.3cm
  • 5MP front + 8MP back camera
  • Unisoc Tiger T618 8 cores 2.0 GHz, Mali G52 3EE GPU, 6GB RAM, 128GB storage
  • A-GPS, Momentum II Audio System, Wi-Fi, BT 5, MicroSD, Sim
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.