-13%

HP Лаптоп ProBook 440 G9 (6S7E3EA)

– HP NB ProBook 440 G9
– Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz , 12MB cache, 10 cores, 12 threads)
– 14’’ FHD (1920 x 1080) IPS
– Intel Iris Xe Graphics


48,420.00 ден 42,100.00 ден

Спореди

Опис

  • HP NB ProBook 440 G9
  • Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz , 12MB cache, 10 cores, 12 threads)
  • 14’’ FHD (1920 x 1080) IPS
  • Intel Iris Xe Graphics
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz
  • 512GB PCIe NVMe SSD
  • VGA integrated AMD Radeon, DOS, Pike Silver Aluminum
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.