-13%

DELL Лаптоп G15 5520 (SAID7620P)

– DELL NB G15 5520
– 12th Gen. Intel Core i7-12700H (14C/20T/24MB/to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) WVA AG 250nits 120Hz
– 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz


Original price was: 91,760.00 ден.Current price is: 79,790.00 ден.

Спореди

Опис

  • DELL NB G15 5520
  • 12th Gen. Intel Core i7-12700H (14C/20T/24MB/to 4.7GHz)
  • 15.6″ FHD (1920×1080) WVA AG 250nits 120Hz
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 512GB SSD
  • NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
  • Wi-Fi 6+BT 5.2, 4-Zone RGB Bckl Kb, Ubuntu, 3cell, Dark Shadow Grey
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.