-13%

HP Лаптоп NB ProBook 450 G9 (6F1E5EA)

– HP NB ProBook 450 G9
– Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


56,740.00 ден 49,340.00 ден

Спореди

Опис

  • HP NB ProBook 450 G9
  • Intel Core i7-1255U (12M Cache, up to 4.7GHz)
  • 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200
  • 512GB PCIe NVMe SSD
  • Intel Iris X Graphics
  • No DVD, Webcam, BT, Wi-Fi, Free Dos, 3-cell, Asteroid Silver
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.