-13%

DELL Лаптоп Vostro 3510 (SAID5730P)

– DELL NB Vostro 3510
– 11th Gen. Intel Core i3-1115G4 (2C/4T/6MB/3.0GHz to 4.1GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
– 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz


37,240.00 ден 32,380.00 ден

Спореди

Опис

  • DELL NB Vostro 3510
  • 11th Gen. Intel Core i3-1115G4 (2C/4T/6MB/3.0GHz to 4.1GHz)
  • 15.6″ FHD (1920×1080) AG LED WVA
  • 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz
  • 256GB M.2 PCIe NVMe SSD
  • Intel UHD Graphics, Wi-Fi, BT, 3cell 41WHr, Bckl Kb, Ubuntu 20.04, Carbon Black
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.