-13%

HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA)

– HP NB 250 G9
– Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG
– 8GB (1x8GB) DDR4 3200


33,210.00 ден 28,870.00 ден

Спореди

Опис

  • HP NB 250 G9
  • Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
  • 15.6″ FHD (1920×1080) AG
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200
  • 256GB PCIe NVMe SSD
  • Intel Iris X Graphics
  • No DVD, Webcam, BT, Wi-Fi, FreeDos, 3-cell, Dark silver
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.