-13%

DELL Лаптоп Vostro 3525 (SAID6500P)

– DELL NB Vostro 3525
– AMD Ryzen™ 5 5625U (6C/12T/19MB/2.3GHz to 4.3GHz)
– 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS 120Hz 250 nits
– 8GB(1x8GB) DDR4 3200 MHz


45,220.00 ден 39,320.00 ден

Спореди

Опис

  • DELL NB Vostro 3525
  • AMD Ryzen™ 5 5625U (6C/12T/19MB/2.3GHz to 4.3GHz)
  • 15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS 120Hz 250 nits
  • 8GB(1x8GB) DDR4 3200 MHz
  • 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
  • AMD Radeon Graphics, WiFi+BT, Bckl kb, 3cell, Ubuntu 20.04, Carbon Black
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.