-17%

XIAOMI Смарт алка Mi Band 3 Black

– 30 функции на едно место
– Аларм со вибрации
– Локатор на смарт телефон
– Најновата апликација – Mi Fit


Original price was: 2,760.00 ден.Current price is: 2,300.00 ден.

Спореди

Опис

Голем екран на допир, до 50 метри отпорност под вода, а известувањата од Facebook, Instagram, Twitter, дојдовните повици и слично се прикажуваат директно на дисплејот. Пливајте и уживајте во длабочините до 50 метри под вода, само подигнете го вашиот злоб и уредот ќе ви ги прикаже информациите. Практичен начин за да го следите тактот на срцето, квалитетот на сонот, бројот на чекори, како и едноставно да го менаџирате вашето здравје.

Главни карактеристики:

– Голен, најнов модел OLED екран на допир
– 48 букви и симболи на дисплеј
– Прикажува WhatsApp пораки, Facebook пораки, дојдовни повици и слично.
– Преглед на најразлични информации за вашето здравје
– Квалитетот на сон и бројот на чекори се мерат автоматски
– Отпорен на вода до 50 метри
– 20 денови трајност на батерија
– Инстантни пораки
– Временска прогноза
– Потсетник за настани со вибрации
– Можност да се подеси отклучување на мобилниот кога алката е во близина
– 30 функции на едно место
– Аларм со вибрации
– Известувања за неактивност
– Локатор на смарт телефон
– Најновата апликација – Mi Fit (Со оваа апликација можете да поставите дневни цели, ваши лични потреби, тип на вежби што одговараат за вас, проверка во секој момент на вашиот неделен прогрес, преглед на податоци за вашиот сон и многу повеќе)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.