-22%

Смарт часовник Huawei Watch GT 3 Pro 46mm (Odin-B19M) Light Titanium Case

– Димензија:1.8″ 4.6 cm
– Резолуција:466 x 466p AMOLED Colour Screen
– Материјал:Сафирно стакло
– Меморија:4GB


30,000.00 ден 23,500.00 ден

Спореди

Опис

 • Паметен Часовник
 • Димензија:1.8″ 4.6 cm
 • Резолуција:466 x 466p AMOLED Colour Screen
 • Материјал:Сафирно стакло
 • Меморија:4GB
 • Оперативен систем:HarmonyOS 2.0
 • Bluetooth v5.2
 • 5 ATM
 • IP68
 • Heart rate
 • SpO2
 • Acceleration sensor
 • Gyro sensor
 • Barometer
 • Compass
 • Thermometer (body temperature)
 • A-GPS + GLONASS + BDS + GALILEO + QZSS
 • Wireless charging
 • Батерија 530mah

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.