-14%

Смарт часовник HUAWEI Watch GT 3 SE Matte Black

– Димензија:1.43″ 3.63cm AMOLED Colour Screen
– Материјал:Durable Polymer Fiber
– Оперативен систем:Harmony OS 2.0
– Bluetooth


Original price was: 16,200.00 ден.Current price is: 14,000.00 ден.

Спореди

Опис

 • Паметен Часовник
 • Димензија:1.43″ 3.63cm AMOLED Colour Screen
 • Материјал:Durable Polymer Fiber
 • Оперативен систем:Harmony OS 2.0
 • Bluetooth
 • 5 ATM
 • Optical heart rate sensor
 • Magnetometer sensor
 • Acceleration sensor
 • Gyro sensor
 • Barometer
 • GPS Supported
 • Wireless charging
 • Батерија 14 дена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.