-9%

XIAOMI Смарт алка Amazfit Bip

– Големина на дисплеј: 1.28 inches
– GPS: GPS + GLONASS Double Positioning Mode
– Bluetooth конекција: 4.0BLE


Original price was: 6,490.00 ден.Current price is: 5,890.00 ден.

Спореди

Опис

 • Тежина: 18g, заедно со алка: 32g
 • Тип на дисплеј: дисплеј во боја
 • Материјал на дисплеј: 2.5D заштитен слој Горила Стакло 4 + специјален слој за отисок
 • Големина на дисплеј: 1.28 inches
 • Степен на заштита: IP68
 • Должина на алка: 11 + 8.5 cm
 • Ширина на алка: 20 mm.
 • Сензор: PPG сензор за срце + сензор за забрзување + геомагнетски сензор + сензор за притисок на воздух *
 • Батерија: 190mAh lithium polymer
 • Време на полнење: 2.5 hours
 • GPS: GPS + GLONASS Double Positioning Mode
 • Bluetooth конекција: 4.0BLE
 • Трајност на батерија: 45 дена (При трчање еднаш неделно, 30 мин, 100 известувања дневно, 10% јачина на светлина на екран)
 • Време во мирување: 4 месеци (Индикација на време, мерење на вежби, следење на спиење)
 • Константо позиционирање со GPS: 22 hours
 • Матерјал на изработка: Поликарбонат полимер
 • Додатоци: Specific charging position
 • Систем: Android 4.4, iOS8 or higher
 • Апликација: I Fit
 • * Air pressure sensor reflects altitude changes

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.