-12%

KONCAR правосмукалка US 700V1S

– Моќност: 700W
– Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
– Бучност: 68dB(A)
– Тежина бруто/нето: 6/3,6kg


6,900.00 ден 6,070.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: US 700V1S
 • Боја: сива
 • Моќност: 700W
 • Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
 • Бучност: 68dB(A)
 • Тежина бруто/нето: 6/3,6kg
 • Пакување: 560x345x325mm
 • Вреќа за прашина: 5L, платнена
 • Виткаќко црево/Телескопска цевка: 1,5m / 58-90cm
 • Должина на кабел: 7m
 • Прибор: четка за мазни подови и теписони, тесни додатоци, округли додатоци, додатоци за тапациран мебел
 • Филтер: HEPA 12
 • Само за суво усисување
 • Регулатор на моќ
 • Индикатор за наполнетост на вреќата
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.