-13%

ISKRA рачна циклонска правосмукалка SL585FA06 RD/BL

– Моќност: 600 W
– Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
– Енергетска ефикасност: A +


Original price was: 4,030.00 ден.Current price is: 3,499.00 ден.

Спореди

Опис

 • Рачна правосмукалка
 • Моќност: 600 W
 • Циклонска технологија
 • Лесно празнење на садови
 • 3 прилози
 • Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
 • Должина на кабел: 4,5 m
 • Енергетска ефикасност: A +
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW
 • Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е.
 • Рециркулација на прашина: Е.
 • Ниво на звук: 80 dB (A)
 • Боја: црвенa, црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.