-13%

XIAOMI Правосмукалка ROBOT VACUUM MOP

– Боја Бела
– Вшмукување моќ (pa) 40 W
– Функции Суво и влажно чистење
– Капацитет на резервоарот за вода 0,2 L, Колектор за прашина 0,6 L


Original price was: 23,000.00 ден.Current price is: 20,000.00 ден.

Спореди

Опис

 • Производител Xiaomi
 • Модел SKV4093GL
 • Боја Бела
 • Вшмукување моќ (pa) 40 W
 • Функции Суво и влажно чистење
 • Капацитет на резервоарот за вода 0,2 L, Колектор за прашина 0,6 L
 • Безжични врски WiFi
 • Димензии 353 x 350 x 81,5 мм
 • Тежина 3600 г.
 • Тип на батерија Li-ion
 • Капацитет на батеријата 2400 mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.