-12%

BOSCH Правосмукалка BBHF 214R

– До 35 минути работа
– Батерија за Li-Ion (14.4V)
– Екран за полнење
– Време на полнење: 4-5 часа


Достапност:

Нема на залиха

10,220.00 ден 8,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Заштеда на простор, лесен за употреба
  • До 35 минути работа
  • Батерија за Li-Ion (14.4V)
  • Екран за полнење
  • Време на полнење: 4-5 часа
  • 2 нивоа на моќност
  • Стапчеста правосмукалка
  • Додаток за тапацир
  • Тежина 2,3 кг
  • Црвена боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.