-12%

BOSCH Правосмукалка BGB 6X330

– UltraAllergy филтер: совршен за луѓе со алергии
– QuattroPower систем: мотор/технологија со висока ефикасност и ниска потрошувачка на ел.енергија
– Годишна потрошувачка на ел.енергија: 28 kWh
– PowerProtectSystem: обезбедува долготрајни перфоманси, дури и ако вреќата за прашина е полна


Original price was: 14,770.00 ден.Current price is: 12,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • BGB6X330 e Bosch правосмукалка серија 6 -Grafit
 • Oбезбедување сигурност за младите семејства
 • UltraAllergy филтер: совршен за луѓе со алергии
 • QuattroPower систем: мотор/технологија со висока ефикасност и ниска потрошувачка на ел.енергија
 • Годишна потрошувачка на ел.енергија: 28 kWh
 • PowerProtectSystem: обезбедува долготрајни перфоманси, дури и ако вреќата за прашина е полна
 • XL капацитет на вреќата за прашина од 4л. за долго чистење со правосмукалката
 • PowerProtectSystem: обезбедува долготрајни перфоманси, дури и ако вреќата за прашина е полна
 • До 60% повеќе капацитет на вшмукување и 10 годишна гаранција на моторот * доколку ги употребувате кесите BBZ123GALL
 • Perivi HEPA филтер: совршен за луѓе со алергии
 • Употреба на оргиналните кесите BBZ123GALL
 • Издувна прашина: A класа
 • Remote Power Control: далечинска контрола/регулација
 • Четка за преклопување
 • Повеќенаменска природна четка за цврсти и подни површини
 • Голем број на accessories
 • Ергономска рачка
 • XL капацитет на вреќата за прашина, за многу долго чистење со правосмукалката
 • Награден врвен дизајн: модерен со мат текстура, LED светло
 • Приказ на полна вреќа за филтрирање
 • Додаток за решавање во состојба на мирување и складирање на мал простор
 • Автоматско собирање на кабелот
 • 12 метри ултра долг кабел овозможува ултра флексибилност во работењето
 • Ниво на бучавост: 75 dB (A)
 • Димензии(В x Ш x Д):265 x 300 x 450 мм
 • Целосна гаранција на производот од 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.