-13%

XIAOMI Безжична правосмукалка Jimmy JV65

– Модел JV65
– Боја Црвена
– Напредни Функции Brushless мотор 500W, Моќ на вшмукување од 145AW, Автономност на батерија до 70 минути
– Димензии И Тежина Тежина 1.4кг


20,700.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

Најдоброто од безжичните правосмукалки е достапно на smartus.mk. Оваа безжична правосмукалка поседува карактеристики кои ја прават неодолива понуда од асортиманот на Смартус.

Во споредба со останатите, се одликува со зголемена автономност, ефикасно чистење и голем број на аксесоари. Едноставниот и ергономски дизајн на оваа правосмукалка се соединува со една единствена карактеристика а тоа е неверојатната моќ од 500W и специфичната моќ на вшмукување од 145AW кои и овозможуваат да исчисти секаков вид нечистотија во домот.

Одлично се справува дури и со најмалите честички (0.3 um), благодарение на нејзината бициклонска моќ од 21kPa. Секако, присутен е и филтерот HEPA, со чија помош JV65 има капацитет да вшмука дури 99.97% од прашината. Благодарение на редуцираната тежина од само 1.4 кг, безжичната Jimmy правосмукалка овозможува комфорно чистење без никаков напор.

Карактеристиката со која најдобро се разликува оваа правосмукалка е без сомнеж автономноста: цели 70 минути благодарение на батеријата од 2500 mAh и од brushless моторот со 10.000 вртежи/мин. Згора на се, не и претставува никаков проблем да достигне некое тешко пристапни зони како на пример под кревет, над мебел, во автомобил и слично.

Нејзината четка е направена така да може да вшмукува без проблем влакна од домашни миленичиња.

Филтерот и резервоарот се лесни за отстранување и миење.

Пакетот содржи една моторизирана четка, продолжеток за вдлабнатини 2 во 1, четка за вакуум 2 во 1, анти грини четка, четка за теписи и една мека четка. Тука спаѓаат исто и флексибилното црево, адаптер мулти позиционен и секако поддршка за полнење.

  • Модел JV65
  • Боја Црвена
  • Напредни Функции Brushless мотор 500W, Моќ на вшмукување од 145AW, Автономност на батерија до 70 минути
  • Димензии И Тежина Тежина 1.4кг
  • Пакет Моторизирана четка, Четка за вдлабнатини, Анти грини четка, Флексибилно црево

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.