-13%

GORENJE Правосмукалка VC2321GPLW

 • G FORCE PLUS
 • Максимална моќност на моторот: 2.300 W
 • Со вреќичка
 • За суво чистењеOriginal price was: 8,610.00 ден.Current price is: 7,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • G FORCE PLUS
 • Максимална моќност на моторот: 2.300 W
 • Со вреќичка
 • За суво чистење
 • Број на додатоци: 3
 • XpandZone четка
 • Проток на воздух: 42 L/s
 • Волумен на вреќичката: 3 l
 • Тип на цевка: Телескопска
 • Дијаметар на цевката: 35 mm
 • Должина на телескопската цевка: 90 cm
 • Материјал на цевката: Алуминиум
 • 1 Хепа филтер
  Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
 • SoftStart тивко палење на моторот
 • Индикатор за полна вреќичка
 • Број на текстилни вреќички: 1
 • Додатоци: 3
 • Заштита на куќиштето (Active Bumper)
 • Гумена рачка
 • Намотување на кабелот
 • Голем досег (кабел, црево и цевка): 8 m
 • Исправено или хоризонтално
 • Додаток за оставање на цевката
 • Број на тркала: 3
 • Гумирани тркалца
  Заштита од прегревање
 • Боја: Бела
 • Должина на приклучен кабел: 6 m
 • Максимална моќност на моторот: 2.300 W
 • Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm
 • Нето тежина на апаратот: 5,8 kg
 • Приклучна моќ: 2.000 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.