-13%

ISKRA Циклонска правосмукалка SL800 црвена или бела

– Моќност: 800W
– Напон: 220V-240V ~ 50Hz
– капацитет на садот за прав: 2.5 L


6,330.00 ден 5,499.00 ден

Clear
Спореди

Опис

• Моќност: 800W
• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• капацитет на садот за прав: 2.5 L
• циклонска технологија
• Лесно вадење на контејнерот
• 3 прилози
• Должина на кабел: 4.3m
• боја: црвено-црно
• Енергетска ефикасност: A
• Ниво на звук: 78 dB (A)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.