-12%

KONCAR правосмукалка US 700C2C

– Моќ: 700W
– Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
– Бучност: 78dB(A)
– Тежина бруто/нето: 5,2/3,6kg


Original price was: 5,790.00 ден.Current price is: 5,099.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел: US 700C2C
 • Боја: црвена
 • Моќ: 700W
 • Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
 • Бучност: 78dB(A)
 • Тежина бруто/нето: 5,2/3,6kg
 • Пакување: 425x280x335mm
 • Сад за прашина: 2,5L
 • Без кеса за ѓубре
 • Свиткувачко црево/телескопска цевка: 1,5m/48-72cm
 • Должина на кабел: 5m
 • Прибор: ќетка за мазни подови и теписи, тесен продолжеток со четкичка (2 во 1)
 • Филтер: HEPA 12
 • Само за суво усисавање
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.