-12%

KONCAR правосмукалка US 700C2P

– Моќ: 700W
– Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
– Бучност: 78dB(A)
– Тежина бруто/нето: 5,2/3,6kg


5,790.00 ден 5,099.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: US700C2P
 • Боја: сина
 • Моќ: 700W
 • Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
 • Бучност: 78dB(A)
 • Тежина бруто/нето: 5,2/3,6kg
 • Пакување: 425x280x335mm
 • Сад за прашина: 2,5L
 • Без кеса за ѓубре
 • Свиткувачко црево/телескопска цевка: 1,5m/48-72cm
 • Должина на кабел: 5m
 • Прибор: ќетка за мазни подови и теписи, тесен продолжеток со четкичка (2 во 1)
 • Филтер: HEPA 12
 • Само за суво усисавање
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.