-12%

BOSCH Правосмукалка BGBS 4HYG1

– ProHygienic бела боја
– HI spin мотор за висока ефикасност со 10 години гарнација
– 60% повеќе влечна сила благодарејќи на моторот
– B енергетска класа


11,250.00 ден 9,900.00 ден

Спореди

Опис

 • ProHygienic бела боја
 • HI spin мотор за висока ефикасност со 10 години гарнација
 • До 60% повеќе капацитет на вшмукување
 • B енергетска класа
 • 10 м кабел
 • 4 л. кеса
 • 6 различни папучи и додатоци
 • Погодна за 65 – 110 м2
 • UltraAllergy filter
 • Air fresh dustbag
 • Мотор “Made in Germany ” со 10 год. гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.