-13%

SAMSUNG Правосмукалка VR05R5050WK/WB Robot

– Моќност: 55 W
– Капацитет: 200 ml
– Тип на полнење: мануелно/автоматско приклучување
– Далечински управувач


Original price was: 25,180.00 ден.Current price is: 21,900.00 ден.

Спореди

Опис

  • Моќност: 55 W
  • Капацитет: 200 ml
  • Тип на полнење: мануелно/автоматско приклучување
  • Далечински управувач
  • Брзина на чистење (м/сек): 0,32 м/сек
  • Време на работа: 60/80/150 мин
  • Димензии (ВxШxД): 340x85x340 mm
  • Гаранција: 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.