-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 9879BK

– Долготраен дигитален мотор со моќност од 550 W
– 28,8V Li-ion батерија
– Чисти подови, теписи, гарнитура, автомобил и влакна од домашни миленици со посебен додаток со УВ светлина
– Џогира


27,990.00 ден 24,640.00 ден

Спореди

Опис

 • 4-во-1 стапчеста правосмукалка со отстранлива рачна правосмукалка
 • Долготраен дигитален мотор со моќност од 550 W
 • 28,8V Li-ion батерија
 • Чисти подови, теписи, гарнитура, автомобил и влакна од домашни миленици со посебен додаток со УВ светлина
 • Педала со ротирачка четка
 • Џогира
 • Работа до 70 минути
 • Време на полнење до 3 часа
 • HEPA циклон филтерски систем против алергени, прашини и честички
 • Одличен доколку имате мали деца во домот или луѓе подложни на алергии
 • LED осветлување на педалата за полесно воочување на нечистотии и прашина
 • Ергономска рачка
 • LED индикатор за батеријата
 • 3 брзини
 • Bagless технологија, сад за прашина од: 0.5l
 • Батерија: Li-Ion 3,000 mAh
 • Бучност: 83dB
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.