-12%

BOSCH Правосмукалка BCHF 2MX16

– Лесна за одржување и расклопување за чистење на садот со прашина
– Тежина: 2.4 kg
– Долго време на работа до 40 min
– Време на полнење: 4-5 часа


Достапност:

Нема на залиха

11,770.00 ден 10,360.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Lithium-Ion технологија: моќна батерија која се полни, со долго време на работа
 • 2 in 1: правосмукалка со рачка и рачна мала правосмукалка за дополнителна флексибилност
 • AllFloor четка: една четка за лесно чистење на сите видови на подови
 • Selfstand функција: секогаш да ви е при рака, брза и лесна за употреба, пригодна за оставање и за полнење
 • EasyClean четка: лесна за отстранување, чистење и местење
 • Две нивоа на моќ
 • Филтер кој може да се мие
 • Лесна за одржување и расклопување за чистење на садот со прашина
 • Тежина: 2.4 kg
 • Долго време на работа до 40 min
 • Време на полнење: 4-5 часа
 • Димензии: 1160 x 265 x 165 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.