-12%

CONTI Правосмукалка VC 470

 • Боја : сина
 • Дупло изолиран силен бај пас мотор
 • Максимална сила : 2000 W
 • Волумен на вреќичката: 3 lДостапност:

Нема на залиха

5,840.00 ден 5,140.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Функции : Суво всмукување со водена филтрација
 • Простор за сметот : Буре за вода
 • Капацитет на собирање на смет : 3 l
 • Волтажа : 220-240 V ~ 50 Hz.
 • Мотор : Дупло изолиран силен бај пас мотор
 • Номинална сила : 1600 W
 • Максимална сила : 2000 W
 • Влечна сила : 1450 mm H2O
 • Максимум смукање 15 Kpa
 • Вид на филтери: Вода , 2 сунгерест филтер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.