-13%

VOX Фрижидер со една врата KS 2830 SF

– Нето капацитет: 255 L
– Контрола на работа: Механичка
– Систем за одмрзнување: Автоматски
– Систем за ладење: Статичен


Original price was: 18,740.00 ден.Current price is: 16,240.00 ден.

Спореди

Опис

 • Нето капацитет: 255 L
 • Контрола на работа: Механичка
 • Систем за одмрзнување: Автоматски
 • Систем за ладење: Статичен
 • Внатрешност: 5 стаклени полици, 1 фиока, 4 полици на врата
 • Можност за подесување на полиците
 • Реверзибилна врата
 • Антибактериска зaштита
 • Годишна потрошувачка на енергија: 132 kWh
 • Ниво на бучност: 41 dB
 • Разладно средство: R600a
 • Димензии (ШхВхД): 540 x 1455 x 595 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.