-10%

FAVORIT Фрижидер со една врата R 1001N

– Димензии в/ш/д 82,1/48/50 cm
– Волумен бруто 91 l / нето 88 l
– Ладилник/Замрзнувач нето волумен 73/8 l
– Енергетска класа F


10,400.00 ден 9,400.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии в/ш/д 82,1/48/50 cm
 • Волумен бруто 91 l / нето 88 l
 • Ладилник/Замрзнувач нето волумен 73/8 l
 • Енергетска класа F
 • Гас R600
 • Бела боја
 • Изменлива врата
 • Регулирачки ногарки
 • Фиксни рачки за врата
 • Држач за јајца
 • Фиксни полици на врата
 • Прилагодувачки стаклени полици
 • Потрошувачка на ел. енергија 113 kwh / год
 • Ниво на бучавост 43 db

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.