-12%

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 542653BF

– Боја: бела
– Вкупен употреблив волумен: 255 l
– Висина/ Ширина/ Длабочина: 145,5/54/59,5 см
– Одмрзнување: автоматско


17,290.00 ден 15,210.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Вкупен употреблив волумен: 255 l
 • Висина/ Ширина/ Длабочина: 145,5/54/59,5 см
 • Одмрзнување: автоматско
 • Регулирање на температурата: +
 • Внатрешно осветлување: +
 • Стаклени полици во фрижидер: 5
 • Сад за зеленчук: 1
 • Нозе за израмнување: +
 • Променлива насока на отворање на вратата: +
 • Ладилно средство: R600a
 • Количина на течноста за ладење: 0,032 кг
 • Климатска класа: Н
 • Број на компресори: 1
 • Напон: 220-240 V~
 • Струја: 0,55 А
 • Класа на енергетска ефикасност: F
 • Потрошувачка на енергија kWh/година: 132
 • Нето волумен за сместување волумен на преградата за свежа храна (5°C): 255 l
 • Ниво на бучава: 41 dB
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,365
 • Димензии на пакуваниот производ: 151/58/63 cm
 • Тежина на уредот нето/бруто: 44,2/47,88 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.