-13%

MUHLER Ладилник мини бар MB51WF

– Енергетска класа: F
– Вкупен волумен: 41 l
– Годишна потрошувачка на енергија: 99 kWh
– Бучава:39 dB(A)


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Фрижидер минибар
  • Енергетска класа: F
  • Вкупен волумен: 41 l
  • Годишна потрошувачка на енергија: 99 kWh
  • Бучава:39 dB(A)
  • Реверзибилна врата, 1 полица + 2 полици на вратата
  • Димензии (ШxВxД): 440 x 515 x 475 mm
  • Боја: бела
  • Гаранција: 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.