-12%

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 54265.BFN2

– Вкупен волумен: 253 l
– Автоматско одмрзнување
– Енергетска класа: F
– Потрошувачка на енергија (24h/год): 0,365/127 kWh


16,300.00 ден 14,340.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Вкупен волумен: 253 l
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка на енергија (24h/год): 0,365/127 kWh
 • Разладно средство: R600a
 • Климатска класа: N
 • Број на компресори: 1
 • Бучност: 42 dB
 • Внатрешно осветлување
 • Стаклени полици: 5
 • Сад за зеленчук: 1
 • Ногарки со нивелирање
 • Димензии (VxŠxD): 144 x 54 x 59,5 cm
 • Тежина нето/бруто: 44,2/47,88 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.