-12%

KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 112.BFN

– Бела боја
– Вкупна корисна запремина 91 l
– Осветлена внатрешност
– Енергетска класа: F


Original price was: 10,720.00 ден.Current price is: 9,430.00 ден.

Спореди

Опис

 • Фрижидер со една врата
 • Бела боја
 • Вкупна корисна запремина 91 l
 • Осветлена внатрешност
 • Енергетска класа: F
 • 1 сад за зеленчук
 • 3 стаклени полици
 • Димензии (VxŠxD): 82/48/50 cm
 • Држач за шишиња
 • Ниво на бучава: 41 dB(A)
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 107
 • Електрична енергија kWh/24h: 0,309
 • Еколошки гас : R600a
 • Климатска класа T/SN
 • Прилагодливи ногарки
 • Отварање на вратата  преместива
 • Тежина нето/бруто: 24/28 kg
 • Регулација на температурата
 • 1 компресор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.