-13%

VIVAX Вентилатор FT-10WPR

– Моќ 35 W
– Тивка работа
– 3 брзини


3,450.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќ 35 W
  • Тивка работа
  • 3 брзини
  • Автоматско хоризонтално вртење во широк лак
  • Плоча со механичко управување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.