-13%

ISKRA Вентилатор DF-002

– Јачина: 40w
– Напон: 220-240v~50/60Hz
– Дијаметар: Ø 43cm
– Функција на нишање


Original price was: 1,900.00 ден.Current price is: 1,650.00 ден.

Спореди

Опис

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  • Јачина: 40w
  • Напон: 220-240v~50/60Hz
  • Дијаметар: Ø 43cm
  • Функција на нишање
  • 3 брзини
  • 3 крилна перка
  • Висина: 40cm
  • Должина на кабел: 1,6m
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.