-13%

CORDYS Вентилатор CVE-41P

– Моќ 50 W
– Дијаметар 40 cm
– Хоризонтално вртење во широк лак


2,060.00 ден 1,790.00 ден

Спореди

Опис

  • Стоечки вентилатор FS-41TB
  • Моќ 50 W
  • Дијаметар 40 cm
  • Хоризонтално вртење во широк лак
  • Елиса со 5 прозирни кракови
  • 3 брзини
  • Тивка работа на моторот
  • Подесива висина, макс. 1,3 m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.