-12%

ISKRA Стоечки вентилатор SF-001B

– 43 cm дијаметар на корпата
– 3 перки од 40 cm
– 40 W моќен мотор


Достапност:

Нема на залиха

1,690.00 ден 1,490.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

  • 43 cm дијаметар на корпата
  • 3 перки од 40 cm
  • 40 W моќен мотор
  • Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
  • 3 брзини, со индивидуални копчиња,
  • Подесувачка висина од 105 до 125 cm
  • 1,6 m долг кабел
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.