-13%

VIVAX Вентилатор FS-30WPR

– Моќ 50 W
– Дијаметар 20 cm
– Висина 110 cm


Original price was: 4,600.00 ден.Current price is: 3,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Стоечки вентилатор FS-30WPR
 • Моќ 50 W
 • Дијаметар 20 cm
 • Висина 110 cm
 • 3 брзини на работа
 • 3 опции на работа (Normal/Natural/Sleep)
 • Автоматско хоризонтално вртење во широк лак
 • LED дисплеј и индикатори
 • Контролна плоча со сензорско управување
 • Тајмер до 7.5 часа
 • Далечински управувач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.