-13%

VIVAX Вентилатор TF-111LD

– Моќ (W): 50
– 3 различни нивоа на дување- natural, sleep и normal
– Тајмер 0,5 до 7,5 часа


Original price was: 6,330.00 ден.Current price is: 5,500.00 ден.

Спореди

Опис

Елегантен Vivax вентилатор TF-111LD со моќност од 50 W лади и освежува на 3 различни нивоа- natural, sleep и normal. Изберете го вашиот омилен програм на дување и уживајте во прекрасната атмосфера.

  • Моќ (W): 50
  • 3 различни нивоа на дување- natural, sleep и normal
  • Тајмер 0,5 до 7,5 часа
  • LED дисплеј
  • Црно бела боја
  • Висина 112 см
  • Ширина 15 см
  • Далечински управувач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.