-13%

VIVAX Ладилник мини бар MF-45

– Нето зафатнина на ладилникот 41 l
– Нето зафатнина на замрзнувачот 4 l
– Eнергетска класа A+
– Димензии (ШxВxД) 45 x 49,2 x 47,2cm


Original price was: 7,940.00 ден.Current price is: 6,900.00 ден.

Спореди

Опис

  • Нето зафатнина на ладилникот 41 l
  • Нето зафатнина на замрзнувачот 4 l
  • Eнергетска класа A+
  • Димензии (ШxВxД) 45 x 49,2 x 47,2cm
  • Гаранција 60 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.