-10%

FAVORIT Фрижидер без комора L 1002N

– Димензии в/ш/д 82,1/48/50 cm
– Волумен 91/89 l
– Енергетска класа F
– Боја бела


Original price was: 10,400.00 ден.Current price is: 9,400.00 ден.

Спореди

Опис

  • Димензии в/ш/д 82,1/48/50 cm
  • Волумен 91/89 l
  • Енергетска класа F
  • Боја бела
  • Изменлива врата
  • Регулирачки ногарки
  • Фиксни рачки за врата
  • Потрошувачка на ел. енергија 113 kwh / год
  • Ниво на бучност 43 db
  • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.