-12%

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BFN

– Бела боја
– Вкупна корисна запремина 84 л
– Разладувачки дел: 73 l
– Комора: 8 l


10,980.00 ден 9,660.00 ден

Спореди

Опис

 • Фрижидер со една врата
 • Бела боја
 • Вкупна корисна запремина 84 л
 • Разладувачки дел: 73 l
 • Комора: 8 l
 • 1 компресор
 • По висина подесиви нозе напред
 • Регулација на температурата
 • Одвод на одледената вода
 • Автоматско одмрзнување во разладувачкиот дел, рачно во замрзувачкиот
 • Отварање на вратата во десно, преместива
 • 1 полица од осигурано стакло и 1 решетка во разладнувачкиот дел
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Сад за мраз
 • Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 122
 • Климатска класа: T-N
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 41 dB (re 1 pW)
 • Енергетска класа: F
 • Димензии (VxŠxD):84/48/56 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.