-13%

VIVAX Електрична скара EG-4020B

– Моќност 1800 W,
– површина на печење: 43 x 23 cm,
– нелеплица површина,


Достапност:

Нема на залиха

3,780.00 ден 3,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќност 1800 W,
  • површина на печење: 43 x 23 cm,
  • нелеплица површина,
  • половина рамна плоча,
  • половина ребраста
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.