-13%

GORENJE Електрична скара TG2000LCB

– Ребраста плоча за печење
– Плочи обложени со тефлон од двете страни
– Конвенционален грејач
– Големина на плочата XXXL


Original price was: 5,630.00 ден.Current price is: 4,890.00 ден.

Спореди

Опис

 • Променливи двострани плочи
 • Алуминиум
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Ребраста плоча за печење
 • Плочи обложени со тефлон од двете страни
 • Конвенционален грејач
 • Големина на плочата XXXL
 • Прилагодување на висината
 • Опција за одржување на температура
 • Број на нивоа на печење: 5
 • Отворена скара
 • Индикатор за температура
 • Регулирање на температурата
 • Црвен индикатор за работа
 • Едноставно печење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Одводен канал за истекување на маслото
 • Сад за маснотии
 • Моќност на грејачот: 2.000 W
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Должина на приклучен кабел: 1,2 m
 • Димензии (ШxВxД): 49 × 9 × 32,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 51,5 × 10,8 × 35,3 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg
 • Приклучна моќ: 1.800 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.