-13%

SENCOR Скара SBG 109 BK-MEE2

– Исклучиво лесна за чистење и одржување
– Посебен премаз на плотната кој не се лепи
– Површина на плотната 65х30 см


Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,740.00 ден.

Спореди

Опис

  • Лесна и пренослива
  • 2 во 1 дизајн на плотната
  • Подесива контрола на температурата
  • Исклучиво лесна за чистење и одржување
  • Посебен премаз на плотната кој не се лепи
  • Површина на плотната 65х30 см
  • Рачки отпорни на топлина
  • Моќност 1800 – 2200 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.