-13%

GORENJE Тостер KR 1800 SM

– Материјал на плочата – Алуминиум
– Површина за печење (ШxВ) – 29X22
– Температурни нивоа 4
– Број на нивоа на печење 4


4,010.00 ден 3,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на апарат Контактен грил
 • Материјал на плочата – Алуминиум
 • Површина за печење (ШxВ) – 29X22
 • Температурни нивоа 4
 • Број на нивоа на печење 4
 • Индикатор на температура
 • Индикатор за работење
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Прилагодување на висината
 • Складирање во вертикална позиција
 • Ребрасти плочи за печење
 • Рачка за пренесување
 • Флексибилна шарка
 • Должина на приклучен кабел 900 mm
 • Ширина 350 mm
 • Висина 135 mm
 • Длабочина 305 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.