-12%

BOSCH Грил TCG 4104

– Три различни позиции овозможуваат различни функции: затворен како контактна скара, отворен како за грил или како скара со горното и долното греење
– Mоќност од 2000 W – обезбедува брзо загревање и постојана температура


7,780.00 ден 6,850.00 ден

Спореди

Опис

 • TCG4104 e контакт грил црвен / антрацит
 • Рачка со професионален изглед
 • Три различни позиции овозможуваат различни функции: затворен како контактна скара, отворен како за грил или како скара со горното и долното греење
 • Mоќност од 2000 W – обезбедува брзо загревање и постојана температура
 • Благодарение на термостатот, совршено можете да ја прилагодите идеалната температура за сите видови јадења
 • Плочи од алуминиум со анти лепливи премази, лесно се чистат во машина за миење садови
 • Плочите се со одводи за маснотии
 • Сите додатоци се перат во м. за садови
 • Easy storage: лесно намотување на кабелот
 • Контролната сијаличка се гаси кога е достигната поставената температура
 • Голема површина на грилот од 328 х 238мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.