-13%

VIVAX Електрична скара EG-4030RC

– Моќност 2000 W,
– површина на печење: 40 x 30 cm,
– нелеплива површина,


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 4,250.00 ден.Current price is: 3,699.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќност 2000 W,
  • површина на печење: 40 x 30 cm,
  • нелеплива површина,
  • половина рамна површина,
  • половина ребраста површина,
  • стаклен поклопувач за зачувување на храната сочна и топла подолго време
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.