-13%

TRINX Велосипед K-016 ELITE

– Frame : TRINX 27.5″*18″ Hi-Ten Steel
– Fork : Suspension Travel 100mm
– Shifter : SHIMANO ST-EF41
– Fd : TRINX FD-QD-35


20,130.00 ден 17,500.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Frame : TRINX 27.5″*18″ Hi-Ten Steel
 • Fork : Suspension Travel 100mm
 • Shifter : SHIMANO ST-EF41
 • Fd : TRINX FD-QD-35
 • Rd : TRINX RD-HG-18A
 • Cassette : 7S 14-28T
 • Chain : KMC 7S
 • Brake: TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Wheel Set : TRINX Alloy Double Wall
 • Tyre : CST 27.5″*1.95″ 27TPI
 • Chainwheel : 24/34/42T*170L
 • Hub : Disc Hub
 • Saddle : TRINX Sport
 • Seatpost : TRINX Hi-Ten Steel
 • Stem : TRINX Alloy
 • Handlebar : TRINX Small Rise
 • Боја: црна, сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.