-13%

TRINX Велосипед RED ELF 1.0

– Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 12″ х 8″
– Виљушка Hi-Ten челична виљушка
– Касета TRINX со една брзина, 18T
– Ланец KMC за со една брзина


8,990.00 ден 7,800.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 12″ х 8″
  • Виљушка Hi-Ten челична виљушка
  • Касета TRINX со една брзина, 18T
  • Ланец KMC за со една брзина
  • Кочници Предна и задна – V кочница со сајла
  • Заден запчаник 28T
  • Бандажи TRINX
  • Гуми 12″ x 2.40″
  • Боја: црвена, бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.