-13%

MS ENERGY Електричен велосипед City Man c11

– MS ENERGY име : MS ENERGY eBike c11
– Мотор: Задна Vinka RH30 30 Nm
– Екран: KEYDISP KD-58C
– Батерија: Kaiyisi 36V 13Ah


110,399.00 ден 95,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: City Man Basic
 • MS ENERGY име : MS ENERGY eBike c11
 • Мотор: Задна Vinka RH30 30 Nm
 • Екран: KEYDISP KD-58C
 • Батерија: Kaiyisi 36V 13Ah
 • Полнач: AC 100V – 230V паметен полнач
 • Домет / Опсег: 80 – 100 км
 • Рамка: Златно тркало 17″ M/ 18″ L, алуминиум 6061, мазно заварување
 • Вилушка: Мода, патување од 40 мм
 • Заден менувач: Shimano Tourney TY200, 6 брзини
 • Рачка на менувачот: Shimano Tourney SL-TX50
 • Касета: Shimano MF-TZ500 14-28T
 • Ланец: KMC z7
 • Возење / Орган за синџири: Prowheel челик PRO-E40, 40T
 • Сопирачки / Рачка на сопирачките: Логан LL-E402DG
 • Предни сопирачки: Логан LL-E402DG
 • Задни сопирачки: Repute DSC-730A (mech), 160mm
 • Гуми: Wanda P1025 26″ x 1,75″
 • Тркала / бандажи: Двоен ѕид алуминиумска легура, 36H
 • Спој на предното тркало: Shunfeng SF-A210F, 36H
 • Спој на задните тркала: Shunfeng SF-A210F, 36H
 • Краци: Нерѓосувачки челик
 • Волан: ширина: 610мм Алуминиум
 • Зафати: Гума, ширина: 135 mm
 • Цевка на воланот: Алуминиумска легура
 • Лежиште за вилушка: 28,6*44-50,6*30, В: 23мм
 • Седиште / Седло: Вандер ВД-813Ф-01
 • Цевка на седиштето / Столб за седење: Алуминиум 27,2мм*350мм
 • Педали: Феимин FP-830A
 • Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина: 100 кг
 • Тип на велосипед: Градски еВелосипед
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.